Club Koggala Village

Destinácia: Srí Lanka, Južná provincia, Koggala
Kód zájazdu: 1172664
Cena od: 999 €
Príplatky od: 199 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

15.07.2021 10 dní Last Minute 1 299 € +199 € odlet: Viedeň letecká
16.09.2021 10 dní First Minute 999 € +199 € odlet: Viedeň letecká
01.11.2021 10 dní First Minute 999 € +199 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Colomba.

2: PRÍLET DO COLOMBA
Raňajky v lietadle, prílet do Kolomba. Transfer do hotela, ubytovanie.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Raňajky. Voľný program na opaľovanie, kúpanie, šport a výlety. Hotelová recepcia ponúka široký výber fakultatívnych výletov – napr. prehliadky miest Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlhé piesočnaté pláže s nádherne čistou morskou vodou Vás lákajú k potápaniu, surfovaniu alebo rybárčeniu. Srí Lanka však ponúka mimo pláží tiež niečo navyše – fascinujúce vnútrozemie s bujnou vegetáciou, ktoré môžete prebádať ako v rámci organizovanej skupiny, tak aj individuálne so zapožičaným motocyklom alebo vozidlom. Medzi najväčšie atrakcie patrí návšteva starého kráľovského mesta Kandy, spojená s návštevou slonej farmy. K Vášmu príjemnému pobytu prispeje mnoho vynikajúcich reštaurácií v okolí hotela a pozdĺž pláže.

9: ODLET Z COLOMBA
V ranných hodinách transfer na letisko v Kolombe a odlet do Prahy (Viedne/Bratislavy).

10: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet na letisko do Viedne.

Odlety možné i z Bratislavy a Prahy.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Colombo – Viedeň s prestupom
transfery klimatizovaným minibusom
asistenciu partnerskej CK
7 x nocľah v hoteloch so stravou podľa výberu

Cena nezahrnuje:
fakultatívne výlety
turistické vízum 40,- EUR
letiskové taxy - 199,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
služby delegáta CK

Club Koggala Village

jacuzzi, vírivka bedminton šnorchlovanie konferenčná miestnosť masáž volejbal fitness centrum večerný program animačný program stolný tenis tenis vodné športy na pláži piesočnatá pláž detské animácie trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 130 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
jednoduchý hotel so 189 izbami sa nachádza cca 12 km od Galle - hlavného mesta južnej provincie a 130 km južne od medzinárodného letiska v Kolombe.

Vybavenie:
reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, bar, kaviareň, sladkovodný bazén s barom, vírivka, masáže, fitnes, tropické záhrady, konferenčná miestnosť, trezory k dispozícii na recepcii.

Vybavenie izieb:
klimatizácia, ventilátor, kúpeľňa sWC, rádio, telefón, balkón/terasa.
Maximálne 3 osoby v izbe.

Stravovanie:
polpenzia, za príplatok All Inclusive formou bufetu.

Pláž:
piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

Zábava a šport:
vodné športy, šnorchľovanie, rybárčenie, tenis, stolný tenis, bedminton, volejbal, denné a večerné programy pre deti i dospelých.


Kontakty

tel:  +421 43 4131883
+421 43 4300244 
e-mail:  avanti@enelux.sk
skype:  avantitours 
ckavantitours

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,41 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,50 HRK
Turecká lira  EUR 10,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,20 USD

Zobraziť všetky »