Futbalový zájazd Manchester City - Atalanta

Vstupenky a zájazdy na Manchester City na www.futbalovysen.sk
Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Manchester
Kód zájazdu: 1055283
Cena od: 229 €
Príplatky od: 0 €
Šport

Výber termínu

22.10.2019 2 dni 229 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Futbalový zájazd Manchester City - Atalanta

HVIEZDY CITYZENS NA ETIHAD STADIUM
Poďte s nami na futbalový zájazd na Manchester City a užite si aktuálneho majstra Anglicka a perfektný útočný futbal. Ako hovoria domáci, uvidíte tú "pravú" atmosféru v Manchestri. V Manchestri sú pre vás k dispozícii naši (v cene Premium a Exclusive balíkov) a hotely s ľahkou dostupnosťou k MHD. Stačí si vybrať jeden z našich balíkov a aj vy budete súčasťou elektrizujúcej atmosféry Etihad Stadium.


AKO OBJEDNAŤ FUTBALOVÝ ZÁJAZD NA MANCHESTER CITY

NA LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:
* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.

Zápas Manchestru City naživo! Kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky a vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem iba o vstupenky, pri objednávke zakliknite možnosť Vstupenka. My vám následne emailom zašleme konkrétnu ponuku s aktuálnou cenou.


ORIENTAČNÝ PROGRAM S PREMIUM BALÍKOM

ODLET ZO SLOVENSKA

- odlet do Leedsu alebo Manchestru, príchod na letisko, presun autobusom do mesta a privítanie delegátom - voľný program
ZÁPAS A PREHLIADKA MESTA

- raňajky a odporúčame vidieť: Town Hall, Múzeum futbalu, centrum okolo Exchange Square alebo ísť na prehliadku štadióna United/City - zápas Manchestru City
ODLET NA SLOVENSKO

- raňajky a posledné nákupy alebo prehliadka turistickým autobusom/loďkou - presun na letisko a odlet na Slovensko - prečítajte si

Počasie v Anglicku síce zariadiť nevieme, ale program a vstupenky do najväčších pamiatok určite áno. Dajte nám vedieť.


MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ
Vašu spokojnosť ste vyjadrili ako 9,47 z 10 a väčšina našich klientov sa ku nám opätovne vracia. V poslednej sezóne sme spolu prekonávali počet splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii . Garantujeme profesionalitu, dodržanie podmienok a hlavne osobný prístup ku každému z vás. Proste, aby bolo všetko tak, ako sa dopredu dohodlo a futbalový zájazd na Manchester City dopadol podľa vašich predstáv.

Kontakty

tel:  +421 43 4131883
+421 43 4300244 
e-mail:  avanti@enelux.sk
skype:  avantitours 
ckavantitours

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,84 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,29 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »