MSC VIRTUOSA - Metropoly Pobaltia so slov. sprievodcom

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1121927
Cena od: 768 €
Príplatky od: 140 €
Plavby

Výber termínu

15.05.2021 8 dní Last Minute 768 € +140 € vlastná

Popis zájazdu

TV basketbal herňa nákupná pasáž lekárska služba kasíno minigolf bowling diskotéka jacuzzi, vírivka miniklub detský kútik konferenčná miestnosť masáž futbal volejbal sauna wellness, spa fitness centrum animačný program tenis aquapark bazén vnútorný internet, WiFi chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Úvod:
Výletná loď MSC VIRTUOSA bude krstená v októbri 2020. Paluby tejto inovatívnej lode triedy Meraviglia Plus budú niesť mená najznámejších svetových hudobných skladateľov ako napríklad Mozart, Verdi, Wagner, ale aj v súčastnosti nemenej známeho talianskeho skladateľa a dirigenta Enrica Morriconeho. Už ako štvrtá loď MSC bude hostiť na mori svetoznámy Cirque du Soleil. Klienti sa môžu tešiť na dve nové prestavenia. Kapacita lode bude 5714 pasažierov a 1540 členov posádky. Celkovo bude mať 19 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode bude patriť: dvojposchodová promenáda uprostred lode s 96 metrovou LED obrazovkou, MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, masáže, vírivky, soľná jaskyňa,..), moderne zariadené fitnes centrum, MSC YACHT CLUB (oddelená privátna časť lode s all inclusive službami, recepciou, reštauráciou, barom, bazénom, s priamym vstupom do spa), bazény (jeden so zaťahovacou strechou), výrivky, akvapark s lanovou dráhou, kryté multifunkčné ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), bežecká dráha, bowling, formula 1 simulátor, videoherňa, minigolf, divadlo, TV studio, diskotéka, kasíno, animácie, detské kluby podľa veku a herne LEGO®, CHICCO®, knižnica, konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum, 12 reštaurácií a 20 barov.

Perex:
8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie:
Elegantne a moderne zariadené kajuty budú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, ZOE (virtuálnym osobným asistentom), kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. 24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky typy kajút pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj rodinné kajuty prepojené dverami pre 4 až 10 osôb.

Stravovanie:
Plná penzia (v cene voda, káva a čaj v bufetovej reštaurácii).

Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 140 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (fitnes centrum, bazény a vírivky na vonkajšej palube, športové ihrisko, detské kluby, animácie počas celého dňa,...), služby slovenského sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa:
dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, platené služby na lodi (formula 1 simulátor, bowling, wellness centrum, masáže,...), komplexné cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Doprava:
Letecká alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

1. deň:
Kiel (Nemecko) odchod 19:00 h.

2. deň:
Kodaň (Dánsko) príchod 08:00 h - odchod 18:00 h.

3. deň:
Deň na mori, plavba do Helsínk.

4. deň:
Helsinki (Fínsko) príchod 12:00 h - odchod 18:00 h.

5. deň:
Petrohrad (Rusko) príchod 07:00 h - odchod 21:00 h.

6. deň:
Tallinn (Estónsko) príchod 09:00 h - odchod 18:00 h.

7. deň:
Deň na mori, plavba do Kielu.

8. deň:
Kiel (Nemecko) príchod 07:00 h.

Kontakty

tel:  +421 43 4131883
+421 43 4300244 
e-mail:  avanti@enelux.sk
skype:  avantitours 
ckavantitours

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,94 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 9,71 TRY
Americký dolar  EUR 1,20 USD

Zobraziť všetky »