15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Medžugorie - pútnický zájazd

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1081616
Cena od: 515 €
Príplatky od: 0 €
Pútnické zájazdy

Výber termínu

24.09.2020 4 dni 515 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1.deň:
Odlet z Viedne do malebného chorvátskeho Dubrovníka. Transfer autobusom do Medžugoria na územie Bosny a Hercegoviny. Prehliadka Kostola sv. Jakuba a jeho areálu. Ubytovanie v hoteli a večera. Večerný náboženský program v Kostole sv.Jakuba s poklonou Svätému krížu. Návrat do hotela a nocľah.

2.deň:
Raňajky. slovenská svätá omša , výstup na vrch zjavenia Podbrdo, kde sa 6 deťom v júni 1981 zjavila Panna Mária. Vďaka týmto zjaveniam sa z malej dedinky stalo jedno z najväčších modlitebných mariánskych centier v Európe. Nespočetné množstvo ľudí práve tu našlo svoju vieru a získali pokoj do svojho života. Popoludní návšteva komunity Cenacolo. V prípade prítomnosti niektorého z vizionárov v Medžugorí , sa pokúsime zabezpečiť stretnutie. Návrat do hotela a večera. Večerný náboženský program, svätý ruženec , požehnanie, adorácia pred najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Návrat do hotela a nocľah.

3.deň:
Raňajky. V rannýh hodinách výstup na vrch Križevac, kde už v roku 1934 miestni farníci postavili kríž. Slovenská Krížová cesta, návrat do Medžugoria a slovenská svätá omša. Popoludní návšteva mesta Mostar (pamiatky UNESCO), ktoré je piatym najväčším mestom Bosny a Hercegoviny a svoje meno dostalo po mostaroch - strážcoch mosta (Stari most) cez rieku Neretva. Návrat autobusom do Medžugoria, večera v hoteli a nocľah.

4.deň:
Raňajky, slovenská svätá omša, transfer do Dubrovníka a odlet do Viedne. Pri zájazde v termíne septembrovom transfer do Splitu so zástavkou pri lurdskej jaskyni vo Veprici neďaleko Makarskej. Odlet zo Splitu do Viedne .

Názor CK:
Novinka roku 2020! Pútnicky zájazd! Naša cena je aj s letiskovými poplatkami.

Základná cena zahŕňa:
letecká doprava Viedeň - Dubrovník a späť (pri septembrovom termíne Viedeň - Dubrovník a Split-Viedeň), letiskové poplatky , 3 x ubytovanie v 2-3* hoteli v Medžugorí, 3 x polpenzia, autobusová doprava podľa programu, náboženský program, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za 1/1 izbu 50,-€/osoba, transfer na letisko vo Viedni tam aj späť 20,-€/osoba, komplexné cestovné poistenie.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Kontakty

tel:  +421 43 4131883
+421 43 4300244 
e-mail:  avanti@enelux.sk
skype:  avantitours 
ckavantitours

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,92 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »