15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Púť do Izraela + Jordánska

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1064797
Cena od: 795 €
Príplatky od: 0 €
Pútnické zájazdy

Výber termínu

01.10.2020 10 dní 795 € +0 € odlet: Košice letecká

Popis zájazdu

Program zájazdu:

1. deň:

odlet  priamo z  Košíc do Tel Avivu, po prílete presun do hotela, večera a nocľah v Betleheme 

2. deň:

raňajky, Herodion: Herodesova púštna pevnosť, prehliadka Betlehema: Pole pastierov, Bazilika Narodenia Pána, Jaskyňa Mlieka, večera a nocľah v Betleheme 

3. deň:

raňajky, raňajky, Olivová hora: Betfage – Ježišov slávnostný vstup do Jeruzalema, Pater Noster – kostol Otče náš, Dominus Flevit, Getsemanská záhrada, Hrob Panny Márie; Múr nárekov, Ein Karem – rodisko Jána Krstiteľa,  večera a nocľah v Betleheme.


4. deň:

raňajky, Beit Shean – archeologický areál, Hora Blahoslavenstiev, Tabgha: kostoly Rozmnoženia chlebov a Primátu Sv. Petra, možnosť obedu – ryba sv. Petra/fakultatívne/, Kafarnaum, Magdala, večera a nocľah v Nazarete.          

5. deň:

raňajky, Hora Tábor – miesto premenenia Pána, Nazaret – prehliadka Baziliky Zvestovania, Kána Galilejská, večera a nocľah v Nazarete.

6. deň:

raňajky, prechod cez hranicu do Jordánska, Jerash-  ruiny mesta, kde uvidíte unikátne oblúky a obrovský Hippodrom. Má prezývku „jordánske Pompeje“. Madaba - miesto, kde sa prelína kresťanský a moslimský element, najväčším pokladom je Kostol sv. Juraja, kde sa nachádza na podlahe slávna mozaiková mapa Blízkeho Východu zo 7.storočia.  Večera a nocľah v Petre.

7. deň:

raňajky, Petra – kamenné mesto, absolútny klenot Jordánska, Hora Nebo - odtiaľto mal podľa biblickej tradície hľadieť Mojžiš na zasnúbenú zem. Je tu krásny výhľad na Údolie rieky Jordán aj s Mŕtvym morom a Olivovou horou v Jeruzaleme, večera a nocľah v Ammáne.

8. deň:

raňajky, prechod cez hranicu do Izraela, miesto krstu Qasr el Jahud, kúpanie v Mŕtvom mori, zastávka v Jerichu, večera a nocľah v Betleheme. 

9. deň: 

raňajky, Jeruzalem: Krížová cesta, Golgota, Jeruzalemský bazár, Hora Sion: Dormício – chrám usnutia Panny Márie, Coenaculum - posledná večera, zoslanie sv. Ducha; tradičná večera v beduínskom stane, nocľah v Betleheme.

10. deň:

transfer na letisko k odletu, prílet do Košíc


Pútnicky program je podľa možností spojený so svätými omšami.
Sprievodca zájazdu si vyhradzuje právo na zmenu programu!

Cena zahŕňa:

letenku Košice – Tel Aviv - Košice, letiskový poplatok, palivový príplatok,klimatizovaný autobus v Izraeli, 9 x ubytovanie v 2 a 3 – lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením v 3* hoteli s polpenziou, sprievodca zájazdu, poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

Komplexné cestovné poistenie v sume 20 EUR, vstupy v Izraeli a v Jordánsku + hraničné taxy v Izraeli + taxík na Horu Tábor + obslužné v Jordánsku a Izraeli = 255 USD /splatné u sprievodcu po prílete do Izraela, doplatok za 1-lôžkovú izbu – 200 €  

Min. počet účastníkov: 40

Kontakty

tel:  +421 43 4131883
+421 43 4300244 
e-mail:  avanti@enelux.sk
skype:  avantitours 
ckavantitours

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok