15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Skvelá párty na Zrće

Destinácia: Chorvátsko, Pag
Kód zájazdu: 1082289
Cena od: 159 €
Príplatky od: 0 €
Pobytovo-poznávacie
Zábava

Výber termínu

23.06.2021 5 dní First Minute 159 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Poďte sa s nami zabaviť do najznámejších open air klubov na svete! Čakajú na vás Papaya, NOA i exotická pláž Zrće na ostrove Pag v Chorvátsku.

Program zájazdu:


1. deň
Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách.

2. deň
Po príchode na Pag sa ubytujete, a svoj voľný čas môžete tráviť na pláži pri mori. Podvečer budete mať možnosť využiť 30-minútový bezplatný prevoz autobusom od penziónu na pláž Zrće. Tu na vás bude čakať zábava do neskorej noci. Na cestu späť môžete opäť využiť možnosť bezplatného odvozu do penziónu v dohodnutý čas, prípadne využijete ponuku miestnej taxislužby.

3. deň
Po raňajkách budete mať voľný program, s možnosť účasti na fakultatívnych výletoch. Podvečer budete mať znovu možnosť využiť bezplatný odvoz priamo na Zrće. Zábavať sa môžete do neskorej noci a potom sa nechať v dohodnutú dobu odviezť do penziónu alebo využiť taxi.

4. deň
Odhlásiť sa z ubytovania musíte do 11.00 hod. Až do večera budete mať príležitosť užiť si pobyt na pláži, potom vás bude čakať odchod na Slovensko.

5. deň
Príchod na Slovensko je plánovaný v ranných hodinách.

OSTROV PAG
Ostrov Pag je jedným z najväčších Jadranských ostrovov, ktorého členité pobrežie je 270 km dlhé, s veľkým množstvom pláží a zátok, a to ho robí ešte atraktívnejším pre turistov, ktorí si chcú vychutnať slnko a krištáľovo čisté more. Tento prirodzene krásny ostrov, s viac ako 20 km kamienkovými plážami, môže ponúknúť tichú a bezpečnú oázu, kde môžete stráviť dovolenku vašich snov. Je situovaný v severnej Dalmácii, preto môžete veľmi jednoduho navštíviť niekoľko národných a prírodných parkov, známe pláže a mnohé iné krásy nachádzajúce sa v blízkosti.

MESTO PAG
sa nachádza v strede rovnomenného ostrova. Je situovaný v prekrásnej zátoke, ktorá končí dlhou plážou v tesnej blízkosti centra mesta. Môžete tu sledovať alebo dokonca sa zúčastniť tradičných kultúrnych podujatí, ktoré sú organizované počas celého leta, ako napríklad letný karneval, tradičné tance, Festival čipky a mnoho výstav v múzeách. Pre návštevníkov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o histórii ostrova amesta sú organizované akcie, ktoré prinášajú skutočné poznanie.

Dalmácka láskavosť a pohostinnosť zaručí kvalitnú dovolenku s možnosťou vychutnať si gastronomické lahôdky, medzi ktorými sú určite Pagský syr, originálne jahňacie a morské špeciality, ako sú ryby, mušle a chobotnice. A určite treba ochutnať slávnu Baškotin, ktorá je osobne pripravovaná mníškami z Benediktínského kláštora na Pagu a je na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Počas zájazdu môžete využiť rozmanité fakultatívne výlety, ktoré si môžete dohodnúť priamo na mieste po ubytovaní na recepcii.


V cene je zahrnuté:
• doprava luxusným klimatizovaným autobusom
• 2x noc v hoteli, štandard 2-lôžkové izby (v ponuke aj 3-lôžkové a 4-lôžkové izby), vlastné sociálne zariadenie
• raňajky
• 2x bezplatne transfer na Zrće a späť v jednu dohodnutú hodinu
• zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb. z.


V cene nie je zahrnuté: 
• príplatok za jednoposteľovú izbu (50 € na celý zájazd)
• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)
• ubytovacia daň 1 € / osoba / noc sa platí pri príchode
• poplatok za miestenku (môžete si určiť presné miesto v autobuse) - 9 €
• prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď. (individuálne viď nižšie)

Možné príplatky:
• ubytovanie s výhľadom na more 10 € / osoba
• ubytovanie na izbe s balkónom 10 € / osoba

Príplatky za nástupné miesta:
• Bratislava - bez príplatku
• Trnava - 5,00 €
• Nitra - 7,00 €

Pag

Kontakty

tel:  +421 43 4131883
+421 43 4300244 
e-mail:  avanti@enelux.sk
skype:  avantitours 
ckavantitours

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,92 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »