Vietnam, Kambodža Deluxe

/uploads/galleries/4904/vietnam-kambodza-deluxe.jpg Komfortnejšia dovolenka a personalizované služby.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Mauzóleum Ho Či Minha v Hanoji - odkaz vietnamskych komunistov.
foto: archív BUBO Hanoj je dokonalá kombinácia miestnych chrámov, zašitých vietnamských putík a monumentálnych koloniá V budhistických, taoistických aj konfucíánskych chrámoch sa ponoríme do hĺbok vietnamskej viery. fot V chráme literatúry sa stretneme s triedami školáčikov, ktorí si s nami budú chcieť trénovať angličt Zdalo by sa, že tu vládne ateizmus, no opak je pravdou. foto: Eva Andrejcová - BUBO Nazrieme aj do obydlia najznámejšieho vietnamca menom Strýček Ho. V tomto jazierku choval a kŕmil sv Krásne vietnamky sa rady fotia, Pripravte sa na Pre mnohých má najväčšie čaro starý Hanoj, ktorý je spleťou rušných uličiek. Tie sú lemované obchodm Centrum Hanoja je pod patronátom UNESCO.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Atomsféra večerného Hanoja vás dostane.
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUBO Naše dievčatá z kancelárie si vyskúšali pripravovať vietnamské jedlá na vlastnej koži. Niektoré z ni Vietnam, to je gurmánska svetová špička a málo kto o tom vie. Títo kuchári servírovali vynikajúce us Spoznáme aj tajomstvo vodného bábkového divadla, ktoré buď milujete alebo nenávidíte. foto: Eva Andr Prichádzame do Zátoky klesajúceho draka. foto: Eva Andrejcová - BUBO Čaká nás plavba po jednom zo siedmich prírodných divov sveta. foto: Eva Andrejcová - BUBO Luxusná plavba prenajatou dračou loďou v cene zájazdu.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Popíjame ryžovú pálenku a vietnamské vínko a kocháme sa pohľadmi na okolie. foto: Eva Andrejcová - B Občas natrafíme na loďky, predávajúce ovocie a drobnosti. foto: Eva Andrejcová - BUBO Popustíme uzdu fantázii a v skalách budeme hľadať podoby zvierat či vecí. foto: Eva Andrejcová - BUB Do tejto zátoky povypľúvala dračia kráľovná svoje zuby, aby Vietnam ochránila pred nepriateľom.
foto Dnes sa nebudeme len plaviť. Vystúpime, aby sme preskúmali najkrajšiu jaskyňu v okolí známu ako Jask Z vyhliadky uvidíme Ha Long ako na dlani. foto: Eva Andrejcová - BUBO Bez fotky so svetoznámymi skalami neodídete. foto: Eva Andrejcová - BUBO Do tejto zátoky povypľúvala dračia kráľovná svoje zuby, aby Vietnam ochránila pred nepriateľom.
foto Kúpajúce sa Slovenky v tropickom mori. Číňanky na brehu ticho závidia.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Ochutnáte špeciality z Juhočínskeho mora?
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Morské špeciality a biele vietnamské vínko priamo na prenajatej lodi.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO BUBO, najväčší predajca Vietnamu v SR, Vás zdraví z Halong Bay.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Pred vchodom do hotela v Halong Bay. Tým, že tu spíme vidíme z prírodného divu omnoho viac. Hotely s Servis vo Vietname je s BUBO na vysokej úrovni.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Kufor Vám prinesú až na izbu. Úslužnosť a tvrdá práca sú pre Vietnam prirodzené.
foto: Ľuboš FELLNER Krásna a dlhá pláž Nha Trangu.
foto: archív BUBO Novotel je príjemný moderný hotel priamo pri pláži. Čaká vás oddych pri Južnom mori, masáže a vietna Novotel je príjemný moderný hotel priamo pri pláži. Čaká vás oddych pri Južnom mori, masáže a vietna Novotel je príjemný moderný hotel priamo pri pláži. Čaká vás oddych pri Južnom mori, masáže a vietna Novotel je príjemný moderný hotel priamo pri pláži. Čaká vás oddych pri Južnom mori, masáže a vietna Počas zájazdu máme čas na oddych v letovisku Nha Trang. Niekto pláž a niekto trebárs golf. Nha Trang Vezmeme Vás do vynikajúcej reštaurácie priamo na pláži. foto: Eva Andrejcová - BUBO Relaxujeme na plážach, kde počas Vietnamskej vojny oddychovali aj americkí vojaci.
foto: Zuzana HÁBE Tradičné okrúhle loďky v oblasti Nha Trangu.
foto: archív BUBO Vyrazíme na poznávačku mesta cyklorikšami (fakultatívne). Super zážitok, ktorý odporúčame! foto: Eva Čamské veže Po Nagar v Nha Trangu.
 foto: Eva Andrejcová - BUBO Unikátny pozostatok čamskej ríše, ktorá sa rozliehala na území dnešného stredného a južného Vietnamu Miesta, na ktorých bola pred pár desaťročiami len rybárska osada, sú dnes rušným letoviskom.  foto: Navštívime aj budhistický chrám Long Son a povieme si viac o vietnamskom budhizme.  foto: Eva Andrej Vyšliapeme schody až ku obrovskej soche bieleho sediaceho Budhu.  foto: Eva Andrejcová - BUBO Aktívny relax. Ráno na rikše a poobede na pláž.  foto: Eva Andrejcová - BUBO Fakultatívne sa môžete vybrať aj na súkromný ostrov Vinpearl s dlhočiznou lanovkou.  foto: Eva Andre Kto ho vlastní? A čo všetko na ňom nájdete? Spýtajte sa vášho BUBO sprievodcu.  foto: Eva Andrejcová Saigon je kapitalistickým mestom v komunistickej krajine.
foto: archív BUBO Krajina skútrov, ale aj vzdelanosti a lásky.
foto: archív BUBO BUBO charita vo vietnamskej škole.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Miestne trhoviská sú zážitkom pre všetky zmysly.
foto: archív BUBO Vojačka pred najväčším trhoviskom Vietnamu.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Pokoj a ticho budhistických chrámov a rušné ulice Saigonu.
foto: archív BUBO Mystika sekty cao dai.
foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Posledný drink s výhľadom na mesto a pokračujeme do Kambodže.
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUBO Phnom Penh a jeho kráľovský palác.
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUBO Čo z khmérskej kuchyne vám zachutí najviac?
foto: archív BUBO Všadeprítomné sochy Budhu.
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUBO Vychutnajte si relax a khmérsku pohostinnosť v najlepšom hoteli Kambodže. Poznáme ho a vrelo ho odpo Vychutnajte si relax a khmérsku pohostinnosť v najlepšom hoteli Kambodže. Poznáme ho a vrelo ho odpo Vychutnajte si relax a khmérsku pohostinnosť v najlepšom hoteli Kambodže. Poznáme ho a vrelo ho odpo Vychutnajte si relax a khmérsku pohostinnosť v najlepšom hoteli Kambodže. Poznáme ho a vrelo ho odpo Vychutnajte si relax a khmérsku pohostinnosť v najlepšom hoteli Kambodže. Poznáme ho a vrelo ho odpo Vychutnajte si relax a khmérsku pohostinnosť v najlepšom hoteli Kambodže. Poznáme ho a vrelo ho odpo Prichádza náš zlatý klinec zájazdu, na ktorý sme sa všetci tešili. foto: Eva Andrejcová - BUBO Východ slnka nad Angkor Watom sa zaradí medzi vaše TOP cestovateľské zážitky.
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ Jeho atmosféra je vskutku magická. foto: Eva Andrejcová - BUBO Prejdeme sa jeho zákutiami... foto: Eva Andrejcová - BUBO ... porozprávame si o tajomných basreliéfoch.. foto: Eva Andrejcová - BUBO ... a spravíme desiatky fotografií... foto: Eva Andrejcová - BUBO Vovedieme Vás až do časti kam mali prístup len mnísi a panovník. foto: Eva Andrejcová - BUBO Základ tvorí laterit obložený pieskovcom. foto: Eva Andrejcová - BUBO Necháte sa požehnať mníchom? foto: Eva Andrejcová - BUBO Chrámy Angkoru do hĺbky a netradične - Bayon.
foto: Tomáš KUBUŠ – BUBO Veronika pred chrámom Bayon. Naše skúsenosti cítiť na každom kroku. Uvidíte a hlavne zažijete omnoho Komu patrí tajomná, všadeprítomná tvár? foto: Eva Andrejcová - BUBO S dobrým sprievodcom toto miesto precítite omnoho viac. foto: Eva Andrejcová - BUBO Angkorské chrámy boli centrom duchovna aj príbytkami pre bohov. foto: Eva Andrejcová - BUBO Spolupracujeme s lokálnymi partnermi, aby ste s nami krajinu spoznali naozaj dokonale. Dávame prácu Tu nakrúcala aj Angelina Jolie.
foto: archív BUBO Samo je vo Vietname a Kambodži ako doma. Prečítajte si naňho referencie.
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUB Tajomstvá prerastené lianami. Po dnešnom dni už viete o Angkore viac než ktokoľvek, koho poznáte. fo Angkor nikdy nebude obyčajným miestom na zemi.
foto: archív BUBO Naša cesta Vietnamom a Kambodžou je na konci. Ďakujeme, že ste si vybrali nás. Poletíte domov Biznis
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1238233
Cena od: 3 715 €
Príplatky od: 810 €
Doprava: letecká
Termín: 11.01.2024 16/15 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 77258111

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Hanoj Typ ubytovania:
Vietnam, Hanoj Strava:
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Kontakty

tel:  +421 43 4300 827
+421 43 4131 883 
mobil: +421 915 841 727
+421 915 841 995
e-mail:  avanti@enelux.sk
skype:  avantitours 
ckavantitours

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,33 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 31,45 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »