Selce

Destinácia: Chorvátsko, Kvarner, Selce
Kód zájazdu: 1395795
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Selce

detská postieľka parkovisko konferenčná miestnosť TV trezor internet, WiFi klimatizácia vodné športy na pláži betónové platne kamienková pláž
Vzdialenosť od centra: 50 m
Vzdialenosť od letiska: 20 km
Vzdialenosť od pláže: 200 m

Upresnenie:
Hotel Selce je srdcom rovnomenného prímorského mestečka na Crikvenickej riviére. Klimatizované izby, niektoré s balkónom a výhľadom na more, zabezpečia príjemné zázemie pre vašu dovolenku. Súčasťou pobytu je polpenzia formou bohatého bufetu, pri večeri nechýbajú nápoje v cene.
Okolie hotela láka na čisté pláže ocenené Modrou vlajkou, romantické prechádzky popri pobreží aj širokú ponuku športových a zábavných aktivít. Hotel Selce je skvelou voľbou pre páry, rodiny aj všetkých, ktorí chcú prežiť dovolenku v centre diania, s výhľadom na more a s pohodlím hotelových služieb.

Poloha / pláž:
Selce, centrum – 50 m, pláž Polača (betónová) – 250 m, pláž Rokan (kamienková) – 200 m, letisko Rijeka – 20 km, letisko Pula – 140 km

Vybavenosť a služby:
recepcia, reštaurácia, aperitív bar, Wi-Fi zdarma v celom hoteli, výťah, hotelový trezor*, vyhradené parkovisko* (obmedzený počet miest, za poplatok), konferenčná miestnosť (kapacita 50 osôb)
* služby za príplatok


Vybavenosť izieb:
klimatizácia, TV sat., telefón, Wi-Fi pripojenie na internet, sušič vlasov


Popis izieb:
Standard 2+2: 25 m2 - izba s 2 oddelenými lôžkami s možnosťou prístelky formou rozkladacieho gauča (130 × 190 cm) vhodného pre dve deti do nedovŕšených 12 rokov alebo 1 dospelú osobu, sociálne zariadenie s vaňou
Standard 2+2 M balkon: 25 m2 - izba s 2 oddelenými lôžkami s možnosťou prístelky formou rozkladacieho gauča (130 × 190 cm) vhodného pre dve deti do nedovŕšených 12 rokov alebo 1 dospelú osobu, sociálne zariadenie s vaňou, balkón s výhľadom na more


Stravovanie:
raňajky: formou medzinárodného bufetu
večera: formou bufetu, nápoje v cene (voda, džúsy, víno, pivo – samoobslužný nápojový bar)

Šport a relaxácia:
možnosť vodných športov v okolí


Výhody a nevýhody:
- novinka v našej ponuke
- ideálna poloha v centre mestečka
- polpenzia s nápojmi pri večeri v cene
- blízkosť reštaurácií, kaviarní a športových aktivít
- pláže v letovisku ocenené prestížnou Modrou vlajkou udeľovanou za kvalitu, bezpečnosť a čistotu vody
- obmedzený počet parkovacích miest (-)


Dĺžka pobytu:
ľubovoľne dlhé pobyty od 4 nocí


Špeciálna ponuka k cenníku:
ZĽAVY EB:
EB 20 % do 31.12. pre termín pobytu od 15.06. do 11.07. a od 23.08. do 01.10.
EB 15 % do 31.12. pre termín pobytu od 11.07. do 23.08.
EB 10 % do 28.02. pre termín pobytu od 15.06. do 01.10.

Upozornenie:
deti do nedovŕšených 4 rokov zdarma (bez nároku na lôžko a služby; max. 1 dieťa, nemožno nad rámec plnej obsaditeľnosti izby)
detská postieľka: za poplatok (len na požiadanie v CK; max. 1, nemožno nad rámec plnej obsaditeľnosti izby; pre dieťa do nedovŕšených 2 rokov)

Kontakty

tel:  +421 43 4300 827
+421 43 4131 883 
mobil: +421 915 841 727
+421 915 841 995
e-mail:  avanti@enelux.sk
skype:  avantitours 
ckavantitours

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,17 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 53,51 TRY
Americký dolar  EUR 1,16 USD

Zobraziť všetky »